Контакт: +389 (2) 609 21 91
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Спа центар

Како ексклузивен член на Гарден Спа клубот, горди сме да ви понудиме еден од повеќето пакети наменети за вас. Дали повеќе сакате масажа или пак сте склони за релаксација во џакузи и сауна, ние тоа го имаме. Гарден Спа - совршен баланс помеѓу урбаниот хаос и совршена релаксација. Повеќе

 

Винска терапија

Со векови, терапијата на база на грозје и вино била сметана за боговската тајна да се достигне несовладливо здравје и божествена убавина. Нашиот уникатен пристап во користењето на најсовремените медицински и козметички средства на база на грозјето е единствен во регионот.Повеќе

 

Масажа

Нашиот тим од специјалисти и најдобро обучени козметичари ви стои на располагање со врвната целосно природна и најсовремена козметика на основа на грозјето. Доживејте ги топлите легла и целосните третмани со масажа за врвна здрава кожа и тело.Повеќе

 

GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© Garden Spa Hotel. All rights reserved